Survivor’da Türk televizyon tarihinin en büyük ödülünü kim alacak?

Magazin

Survivor’da büyük ödülün sahibi merakla bekleniyor

TV 8 ekranlarında izleyicinin merakla beklediği yarışma programı bu akşam nefesleri kesen bir ödül oyununa sahne olacak. Özellikle son zamanlarda Gönüllüler ile Ünlüler arasında yaşanan kıyasıya rekabetin bu akşam ekranlara gelecek olan bölümünde arabayı kazanan kim olacak? Merakla bekleyip göreceğiz.

Geçtiğimiz gün ekranlara gelen bölümde Ünlülerin 10’a 7 üstün tamamladığı yarışmanın 2. Etabı bu aşksam izleyicilerin karşısına çıkacak. Araba oyununun ilk etabını son derece zorlu bir mücadeleden sonra kazanan Ünlüler takımı bu akşamda yarışmadan galip gelmesi durumunda arabanın sahibi olacaklar. Ünlüler takımında yer alan herkesin bir araba kazanacağı bu yarışmada yine nefeslerin kesilmesi bekleniyor.

TV 8 ekranlarında izleyicilerin karşısına gelecek olan bölüm saat 20.00’de ekranlarda olacak.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı Survivor’da ilk turu kazanan ünlülerin bu turdan da galip gelmesi durumunda verilen araba sahiplerini bulacak. Ancak bu turun galibinin Gönüllüler olması durumda arabayı kazanan takımı 5 oyunluk bir mücadele daha bekleyecek.

Ünlüler takımında huzursuzluk

Gönüllüler takımını son oyunda yenen Ünlüler takında yaşanan krizler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Özellikle eski Fenerbahçeli futbolcu Serhat Akın’ın takım arkadaşı olan İlhan Mansız’a bağırmasından sonra takım içerisinde ortam bir anda gerildi. Bu durum üzerine şikayetlerini dile getiren İlhan Mansız’ın takım arkadaşlarıyla yaşadığı tartışmadan sonra takım içinde çatlak sesler çıkmaya başladı. Ancak bu akşam oynanacak olan final için kenetlenerek arabanın sahibi olmak isteyen Ünlüler bakalım mücadeleden nasıl bir sonuçla ayrılacak.

Berna Sabri ile tartıştı

Ünlüler takımında yer alan Berna’nın ödül oyununu kaybetmesinden sonra yaşanan tartışmalarda izleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında gelmeye başladı. Berna’nın oyunu kaybetmesinden sonra kendisine gülündüğünü görmesine sinirlenen güzel yarışmacı Gönüllüler takımında yer alan Sabri ile tartışmaya girdi. Bu tartışmadan sonra kendisine bir türlü gelemeyen Berna’yı takım arkadaşları sakinleştirdi.

Bu hafta kim elenecek?

Geçtiğimiz hafta dokunmazlık oyunlarını kaybeden Gönüllülerde elenen ismin Tuğçe olması izleyicilerin şaşkına dönmesin neden oldu. Ogeday ve Berna ile eleme gecesine giden Tuğçe en düşük oyu alarak takıma veda eden isim oldu.

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-Posta adresiniz görünmeyecektir.

*

den sonra Magazin

Git Yukarı