Survivor’da sular durulmuyor: Sabriye-Berna kavgasının sebebi ne?

Dedikodu Köşesi/Magazin

Türkiye‘nin fenomen haline gelmiş en çok izlenen yarışma programı, Acun Ilıcalı‘nın yapıp sunduğu Survivor‘da kavgalar gündeme oturdu. Uzun zamandır Survivor yarışmacısı Sabriye ile Berna arasında bir çekişme yaşandığı biliniyor. Bunun sebebini ne olduğu merak edilirken, TV 8‘de yayınlanan ‘Survivor Panaroma‘ programında bu sorun masaya yatırıldı.

 

Eski Survivor yarışmacısı ve Survivor Panaroma yorumcusu Fulya, “Bence şöyle söyleyeyim; adalar birleşmeden önce zaten ademin yanına bir başka kadının yanaşmasını, yaklaşmasını Sabriye istemiyor. Bu net. Adalar birleşti, adem Berna’ya  normal bir yarışmacı gibi, normal bir arkadaş gibi davranıyor, konuşuyor. Çok normal, diğer herkes gibi. Ama Sabriye, Berna’nın  ya da başka birisinin ademe yaklaşmasını istemiyor, bunu kabul etmiyor. Orada VTR’de dalga geçiyorlar Sabriyeyle. Sabriye hala komiklik yaptığını düşünüyor. İşte, ‘Berna takık ona, takmış ona’ gibi ama aslında olan hiçbir şey yok. Berna’nın değil, söz konusu hiçbir dişinin Adem’e yaklaşmasını istemediği için Sabriye bundan hiçbir şekilde hoşnut değil.” ifadeleriyle olayı yorumladı.

Diğer program yorumcularından gelen sorular üzerine verdiği cevapla Fulya, Sabriye‘nin Adem‘e karşı bir şey hissettiğini iddia etti. Diğer bir program yorumcusu olan Pınar ise, Sabriye’nin akrep burcu olduğunu söyleyerek tartışmanın sebebini, ‘sevdiği birini başkasıyla paylaşmak istemediği’ için bunları yaptığını söyleyerek olayı burçlar açısından değerlendirdi.

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-Posta adresiniz görünmeyecektir.

*

den sonra Dedikodu Köşesi

Git Yukarı