Ölmeden önce mutlaka izlemeniz gereken 7 efsanevi film!

Sosyomag Öneri

Ölmeden önce mutlaka izlemeniz gereken 7 efsanevi filmleri sizin için derledik.

KİNGSMAN

Yönetmenliğini Matthew Vaughn’ın yaptığı filmin senaryosu Jane Goldman’a ait. Eggsy, bir trafik karmaşası sonucunda tutuklanınca küçükken kaybettiği babasının gizli görevde olması sebebiyle aileye verilen bir madalya ve telefon numarasını kullanır. Hayatını Eggsy’nin babasına borçlu olan Harry Hart, onu bu olaydan kurtarmakla kalmayıp bir gizli istihbarat ajanı yapacaktır.

Mark Millar’ın çizgi romanından uyarlanan filmi keyifle izleyeceğinizden şüphemiz yok.

PREDESTİNATİON

Predestination, kuşkusuz son yılların en iyi bilim kurgularından biri. 1975 yılına gidip 11.000 kişinin ölümüne neden olan patlamanın sorumlusu Fiyasko Bombacısı’nı engellemeye çalışan gizli servis ajanının hikayesi. Bu zaman ajanının 1970 New York’unda, “Evlenmemiş anne Jhon”la derin sohbetini ve sonrasında yaşananları gözünüzü ayırmadan izleyeceksiniz.

Dede Paradoksu’nu bilen takipçilerimiz filmin ne kadar beyin yaktığını tahmin etmiştir bile J İyi seyirler…

Dr. STRANGE

Başarılı ve ukala Stephen Vincent Strange’in hayatı geçirdiği bir trafik kazasıyla tamamen değişir. İyileşebilmek için Tibet’teki büyücü Ancient One’im yanına giden Dr. Strange, tahmin ettiğinin ötesinde güçler edinecektir.

Keyifle izleyeceğiniz bu filmin yönetmeni Scott Derrickson.

 

SELFLESS

Zengin bir adam olan Damian, ölmek üzereyken yeni bir yöntemle genç bir bedende yaşamaya başlar. Gizli servisin öldürmeye çalıştığı bu yeni bedende Damian, değişik deneyimler yaşayacaktır.

Ryan Reynolds, Natalie Mantinej, Ben Kinsley ve Matthew Goddie’nin oynadığı filmi izlerken nefes almayı bile unutabilirsiniz.

 

 

CHAPPİE

Robotlardan oluşan polis güçlerinin olduğu yakın bir gelecekte yazılımcı Dean, düşünebilen ve hissedebilen bir robot yapmayı başarır.

THE NİCE GUYS

Araştırmacı Jackson Healy ve sakar ama şanslı dedektif Holland Manch’ın 1970’lerde bir araya gelmesiyle oluşan keyifli bir hikaye.

BLOOD TİES

1974’te New York’ta geçen hikayede bir birinden tamamen farklı iki kardeş olan Frank ve Chris arasındaki ilişki anlatılıyor.

Film konusuyla olduğu kadar müzikleriyle de sizi kendine hayran bırakacak.

Siz değerli takipçilerimiz için derlediğimiz film listemiz bununla da sınırlı kalmayacak ve sizler için üretmeye devam edeceğiz. Farklı bir liste isteğiniz için yorum atabilirsiniz.

Keyifli izlemeler…

 

 

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-Posta adresiniz görünmeyecektir.

*