Kusurları ile barışık 10 ünlü

Dedikodu Köşesi

Kusurları ile barışık, hayatın tadını çıkarmayı diyet yapmaya tercih eden 10 ünlü size de ilham verecek. Kısa ömrümüzde diyet yaparak, kendimize sıkıntı çıkartarak yaşamımızı zorlaştırmak yerine onlarla barışmayı denemeye ne dersiniz? Böyle daha çok mutlu olacağınızı düşünerek işe başlayabilirsiniz.

İşte size ilham olabilmesi için o 10 ünlü.

JENNİFER LOVE HEWİTT

Dünyaca ünlü yıldız, çocuk sahibi olduktan sonra 20 kilo aldı ve bu onu hiç rahatsız etmedi. Jennifer, şimdiye kadar olduğundan daha mutlu ve seksi olduğunu dile getiriyor.

EVA LONGORİA

Eva Longoria, 2016’da üçüncü kez evlendi ve balayında kilonun ayarını kaçırdı. Fakat bu Eva ve kocasını hiç rahatsız etmişe benzemiyor. Kendilerinin söylediklerine göre, böyle de oldukça mutlu ve keyifli bir yaşam sürüyorlarmış.

KELLY CLARKSON

Her zaman biraz tombul olmasına rağmen egzersiz ve diyet ile imajını koruyan Kelly, evlenip anne olunca kilo meselesini tamamı ile kendi haline bıraktı. Eleştirilere rağmen kendinden emin ve mutlu olmaya devam etti.

RUSSEL CROWE

Daima bir rol için hazır olan Gladyatör ile tanıdığımız Russel Crowe’ı, şu an tanımak zor. The Nice Guys filmi için tam 50 kilo aldı. Film yayınlandığından bu yana bir yıl geçti fakat Crowe, film için aldığı kiloları terk etmeyi düşünmüyor gibi. Zayıflamaka şuraya dursun kilo almaktan vazgeçmiyor gibi görünüyor.

TYRA BANKS

Yeni top modeller için bir kült olan Banks 2006’dan bu yana 18 kilo aldı. Şu anda sadece kendi iç dünyası ve oğlu ile ilgilenmekle meşgul.

KELLY OSBOURNE

Kelly, ince görünmek için 2013’te 40 kilo vererek herkesi şaşırtmıştı. Fakat bu uzun sürdü denilemez. Görüntüsü ile uğraşmaktan yorulduğunu dile getiren Kelly, artık kilolarıyla savaşmak yerine barışmayı tercih etmiş.

VİN DİESEL

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez yüzü ve önemli yıldızlarından biri olan Diesel, 2015’te üstsüz yakalandığında çelik gibi vücudundan eser kalmamıştı.

Açıkcası kendisi bu durumu çok umursuyor gibi de görünmüyor.

KATE WİNSLET

Kate, Hollywood için mükemmel bir figür olmak için hiç çabalamış ve rolleri için kilo alıp vermişti. Artık boş zamanlarını sadece üç çocuğuyla geçiriyor ve bu durumdan utanmıyor.

JENNİFER LAWRENCE

Jennifer, diyet ve zayıflamayı her zaman alaycı bir tavırla ele almıştır. Yemeyi sevdiğini kendisi ifade etmiş bir ünlüdür. 5 yıl önce çok daha ince olan Lawrence, şimdi aldığı bir kaç kilo ile çok daha şehvetli.

ADALE

İngiliz divası… Karl Lagerfeld’den ilahi bir yüzü almasına rağmen biraz fazla yağlı olduğunu söyledi. 2015’te 30 kilo veren Adale, şimdi eski haline döndü ve kendi giysi markasını yarattı.

 

Bir Cevap Yazın

E-Posta adresiniz görünmeyecektir.

*

den sonra Dedikodu Köşesi

Git Yukarı